Obiady dla wycieczek Wrocław

W ofercie naszej restauracji udostępniamy również obiady dla wycieczek. Niepodważalnym atutem Chatki przy Jatkach jest możliwość wyboru spośród trzech sal – Chłopskiej, Mieszczańskiej i Dworskiej. W sumie to aż 180 miejsc siedzących dla naprawdę dużych grup wycieczkowych. W całej stolicy Dolnego Śląska znajdziecie ledwie kilka lokali o takiej pojemności a tym bardziej, jesteśmy wyjątkowi biorąc pod uwagę ścisłe centrum i wrocławski rynek. Wrocław to jedno z najciekawszych miast w Polsce, do którego, niezależnie od pory roku, przyjeżdża wielu turystów, chcących odkryć malownicze zakątki stolicy Dolnego Śląska. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę obiadów dla grup zorganizowanych, które pragną zjeść smacznie w atrakcyjnej cenie, odkrywając przy tym lokalne potrawy. Chatka przy Jatkach to doskonałe miejsce, aby móc cieszyć się smacznym posiłkiem w trakcie wyjazdu do Wrocławia – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obiady dla wycieczek – Wrocław

Wrocław to miasto, które cały czas zyskuje na popularności. Turyści oraz mieszkańcy doceniają je ze względu na ciekawą architekturę, wiele wartych uwagi zabytków, ale również szereg atrakcji. Z pewnością każdy kojarzy słynne wrocławskie krasnale, które przyciągają przyjezdnych, zainteresowanych niestandardowymi formami zwiedzania miasta. Jeżeli organizujesz wyjazd na Dolny Śląsk w większej grupie, doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty obiadów dla wycieczek we Wrocławiu. Naszą propozycję kierujemy zarówno do przedsiębiorców, pragnących zapewnić smaczne wyżywienie swoim pracowników w trakcie wyjazdów służbowych, jak i wycieczkom zorganizowanym. Jesteśmy przekonani, że nasze posiłki zasmakują zarówno dorosłym, jak i młodszym turystom, którzy pragną poznać lokalną kuchnię.

Chatka przy Jatkach – nasza oferta

Wybór obiadów dla wycieczek we Wrocławiu to doskonałe rozwiązanie, które ma liczne zalety. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę, że w okresie letnim na zwiedzanie Wrocławia decyduje się duża liczba turystów. Stąd spontaniczne poszukiwanie miejsca na posiłek dla dużej grupy osób może być bardzo trudne, a nierzadko nawet niemożliwe do realizacji. Właśnie dlatego warto z wyprzedzeniem zarezerwować miejsce na wspólny obiad w trakcie wycieczki. Z pewnością odejmie to wielu stresów organizatorom, a samym uczestnikom pozwoli na komfortowe spożycie posiłku w miłej oraz przyjaznej atmosferze.

Chatka przy Jatkach oferuje wszystkim gościom, w tym również grupom zorganizowanym, smaczne posiłki przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. Nasi specjaliści korzystają z tradycyjnych receptur w trakcie przygotowywania lokalnych potraw, starając się wydobyć wyrazisty smak. Jesteśmy pewni, że nasze propozycje będą zachwycały każdego – to dobra propozycja dla wyjazdów biznesowych, rodzinnych urlopów w większym gronie czy szkolnych wyjazdów. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty obiadów dla wycieczek we Wrocławiu.